O nas

Podczas wielokrotnego udziału w targach budowlanych, targach designerskich wnętrz oraz współpracy z wieloma architektami, napotkaliśmy przy okazji na różnych dostawców produktów, które nie zawsze spełniały oczekiwania klienta.
Jak wiadomo takie sytuacje nie są zbyt komfortowe, biorąc pod uwagę, że podczas wykończenia wnętrz wszystko musi ze sobą grać, a sytuacje stresowe na pewno w tym nie pomagają. Dlatego poprzez zebrane doświadczenie wpadliśmy na pomysł, aby w przyszłości unikać takich nieprzyjemnych „wrażeń”.

Przygotowaliśmy zatem dla Państwa oferty producentów tylko sprawdzonych, polecanych przez fachowców w danej branży. Oferujemy również pomysły ludzi z pasją do tworzenia wnętrz a co najważniejsze, ich i Państwa opinie na stosowane produkty. Zwracamy uwagę na wszystkie istotne szczegóły, może czasem nawet na takie które mogłyby się wydawać błahe, ale żebyśmy mieli satysfakcję z tego co robimy na naszym portalu, to właśnie na wasze zadowolenie liczymy przede wszystkim. Nawiązujemy współprace z bezwzględnymi fachowcami, dbając o Państwa wnętrza i naszą opinie.

Jeśli działasz w branży i jesteś producentem na miarę medalu, napisz do nas. Jeżeli na co dzień zajmujesz się projektowaniem wnętrz i chcesz pochwalić się swoimi dokonaniami, albo podzielić cennymi informacjami na temat producenta, napisz do nas.

zespół
PolecanyProducent.pl

Polecany Producent Logo