LUXURY LIGHT | Oświetlenie nowoczesne

Produkujemy lampy wewnętrzne oraz zewnętrzne oświetlenie i ogrodowe w różnych segmentach użytkowych. W naszym portfolio można znaleźć nowoczesne oprawy oświetleniowe. Nasze lampy skierowane są zarówno do Klientów indywidualnych jak i inwestorów. Nasza produkcja i najnowsza kolekcja składa się z wyjątkowej i oryginalnej serii lamp dla Klientów wymagających. Nieustannie od kilku lat zwiększamy nasze propozycje oświetleniowe oraz wdrażamy nowoczesne technologie i rozwiązania.

Nasz cel

Naszym celem jest stworzenie przestrzeni, w której nasi Klienci znajdą najbogatszy wybór i pomoc w jego dokonaniu. Z przyjemnością i pełnym profesjonalizmem doradzamy, ułatwiając stworzenie dopasowanych do potrzeb i gustu systemów oświetleniowych, czy dobór lamp dekoracyjnych. Zapraszamy do zakupów i skorzystania ze fachowego wsparcia naszych doradców, a gwarantujemy, że oczarujemy Państwo Magią Świateł.

Nasza produkcja

Produkujemy i dostarczany lampy do salonu i pokoju, ekskluzywne lampy do przedpokoju oraz kinkiety, nowoczesne plafony i klasyczne żyrandole, galerianki, oprawy schodowe do korytarzy, lampy do kuchni. Oświetlenie do pokoju dziecka, lampy dekoracyjne, lampy LED, oświetlenie główne, oświetlenie pośrednie, oświetlenie dekoracyjne, oświetlenie nowoczesne, reflektory, spots, oczka halogenowe.

Projektowanie oświetlenia

– pomożemy również projektując oświetlenie dla domu, ogrodu, biura oraz innych budynków użyteczności publicznej.

Wybrane produkty producenta oświetlenia | Luxury Light

Godziny Otwarcia

Poniedziałek

8:00 - 17:00

Wtorek

8:00 - 17:00

Środa

8:00 - 17:00

Czwartek

8:00 - 17:00

Piątek

8:00 - 17:00

Sobota

e-mail

Niedziela

e-mail

Dane Adresowe

Adres:

Dąbrowskiego 77A, Poznań 60-529

GPS:

52.3842146, 16.7456777

Telefon: