Lampy Producent | Demidio

Nic w wyposażeniu wnętrz nie odgrywa ważniejszej roli niż oświetlenie. Bez niego funkcjonowanie zwłaszcza nocą byłoby bardzo ciężkie, wręcz niemożliwe do zrealizowania. Dlatego też designerzy DEMIDIO prześcigają się w coraz to śmielszych i oryginalniejszych projektach lamp oraz wszelkiego rodzaju oświetlenia. Osoby remontujące, bądź urządzające dom, postawione są przed bardzo ciężkim dylematem, z którym mieszkańcy mieszkań nigdy nie będą musieli się mierzyć. Chodzi bowiem o wybór oświetlenia schodowego.

Gdzie stosować lampy schodowe?

Jest to doskonałe rozwiązanie nie tylko do domów, ale także budynków komercyjnych jak hotele, biura, urzędy itp., kiedy nie ma potrzeby zapalać całego oświetlenia jednocześnie. Są montowane segmentami i tak pierwsza oprawa danego segmentu, która posiada czujnik ruchu zaraz po jego wykryciu zapala kolejne bez czujnika, i tak dalej aż do pierwszej z czujnikiem, w kolejnym segmencie. Dzięki temu zapalą się np. tylko lampki na parterze albo w konkretnej części korytarza, zamiast od razu w całości. Pozwala to na dużą oszczędność zużywanej energii, ponieważ dzięki czujnikom kontrolujemy czas świecenia opraw, które wyłączają się automatycznie po kilkudziesięciu sekundach, co także ma wpływ na ich dłuższą żywotność. Kolejną propozycją i usprawnieniem są zewnętrzne oprawy schodowe z połączonym czujnikiem zmroku i ruchu.

Nasza produkcja

Produkujemy i dostarczany lampy schodowe LED w segmencie ,,ekskluzywne” lampy do przedpokoju oraz korytarzy, przejść hotelowych, ciągów komunikacyjnych.

Projektowanie i produkcja

– cała produkcja odbywa się w Polsce

– projekty realizowane są również w Polsce przez designerów i projektantów w zależności od zamówienia

Wybrane produkty producenta oświetlenia

Godziny Otwarcia

Poniedziałek

8:00 - 16:00

Wtorek

8:00 - 16:00

Środa

8:00 - 16:00

Czwartek

8:00 - 16:00

Piątek

8:00 - 16:00

Sobota

e-mail

Niedziela

e-mail

Produkujemy pod zamówienie różne wzory

Dane Adresowe & Kontakt

Adres

Skórzewo 60-185, Poznańska 75

Telefon
Adres Strony